...

people

ROZHOVOR: Maki Kazama, Munamu Grey, Haru in Wonderland

25. října 2012 v 17:49 | Caroline K.
INFO: Rozhovor je z roku 2011. Původně byl zveřejněn na mém blogu a Krásná.cz.
- - - -(Zleva doprava: Maki Kazama, Munamu Grey a Haru in Wonderland)

Jak jsi se dostala k japonské kultuře a co se ti na ní nejvíc líbí?
Maki: Úplně prvně to začlo hrou Tekken, kterou jsem hrála jako malá s bráchou a zůstalo mi to doteď. O muzice jako takové jsem se asi před třemi možná už čtyřmi roky dozvěděla od Mirua. Co se mi na ní líbí nejvíc to je těžké říct :D. Mám ráda japonské filmy, módu a muziku.
Haru: Četla jsem nějaký článek o Gwen Stefani (v éře, kdy byla Harajuku hodně inspirovaná) a byla tam zmíňka o japonské street fashion, okamžitě mě to zaujalo a začala jsem googlovat... Nejvíc se mi na tom líbí ta naprostá volnost sebevyjádření, ať už je to extravagance nebo minimalismus, každý z těch lidí jednoduše nosí bez zábran to, co nosit chce. A pak mě taky fascinuje jejich smysl pro vrstvení.
Munamu: Jak? Je to už pár let, takže přesně nevím, byla to jen náhoda a může za to hudba. Ta mě na to přivedla. Nejvíc se mi líbí, asi všechno :) Od jejich stylu života přes jazyk, historii až po současnost. Nejvíc mě pochopitelně uchvátila jejich současná hudba (ikdyž klasická je taky krásná) a samozřejmě móda.

ROZHOVOR: Miru Negativism

18. října 2012 v 16:29 | Caroline K.
INFO: Rozhovor je z roku 2011 a fotky jsou z Miru-ova facebooku.
---

Takže předně děkuju za rozhovor :) Nejdřív bych se tě chtěla zeptat asi na takovou nejzákladnější věc a sice jak vnímáš ten určitý druh "popularity" kolem své osoby a co na tvůj styl říkají spolužáci a rodina?
Abych pravdu řekl, nepřipadám si nějak slavný a tohle moje "popularita" mi opravdu někdy vadí. Moji spolužáci můj styl berou, ale ostatní ročníky vůbec. Každý den o sobě slyším jaké jsem buzna, ale nereším to, protože je to jen ztráta času. Rodina si na můj styl zvykla a respektují ho, ale někdy si musej trošku zaškádlit .
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393014_403117283035596_866745389_n.jpg×https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/318694_280959905251335_417633416_n.jpg×https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/164707_189255277755132_1342980_n.jpg

Souhlasím s tebou, reagovat na pomluvy nemá cenu. V čem ti fakt, že - nejen - v československým fandomu jsi vcelku slavnej, vadí? Stalo se ti už někdy, že k tobě někdo na ulici přišel a chtěl fotku nebo autogram? :D
Nejvíc mi vadilo, když začaly hromadně chodit otázky na mě na formspring.me. A zatím se mi to nestalo a budu doufat, že se mi to nikdy nestane, protože nevím jak bych zareagoval....

Tuhle sobotu ses účastnil DIR EN GREY fan srazu. Chodíš na takovýhle srazy často, nebo spíš jen tak když vyjde čas a nálada?
Na tyhle srazy chodím jen když je pořádá někdo koho znám hodně dobře a vím, že tam budu mít hodně přátel, ale jinak se radšii scházím s mýma nejbližšíma v malé skupince.

{PEOPLE} Katerina Alexandra Graham

14. října 2012 v 18:18 | Caroline K.
Narodila se v září 1989 v Ženevě a je to jedna z mých nejoblíbenějších style ikon. Že podle jména nevíte, o koho jde? Kdokoli viděl Vampire Diaries, vzpomene si - při připomínce jména Bonnie Bennettová. Kat Graham je americká zpěvačka, herečka, hudební producentka, tanečnice a modelka. Její otec pochází z Libérie a mamka je polsko-ruská židovka, Kat ale vyrůstala v Los Angeles. Její nejznámější rolí je Bonnie v seriálu Upíří Deníky, zahrála si ale také v seriálu Hannah Montana, ve filmech Znovu 17, Past na rodiče nebo Honey 2.

A proč že o ní píšu článek na módním blogu? Je to jednoduché - Kat je pro mě jednou z nejinspirativnějších osobností, je krásná, úspěšná, inteligentní, má styl a já mám pocit, že snad neexistuje nic, co by jí neslušelo. Umí dobře kombinovat oblečení s líčením a nebojí se šokovat, a to mám na lidech moc ráda :)

×http://images4.fanpop.com/image/photos/16800000/Katerina-Graham-katerina-graham-16818888-333-500.jpg?1350235598998×http://wwwcdn.dailymakeover.com/wp-content/uploads/hairstyles/Kat_Graham+May_12_2012.jpg×http://3.bp.blogspot.com/-cOwPWcb_q_o/T8ZmTej5jGI/AAAAAAAAK9s/OZxAYEG4l98/s1600/kat-graham.jpg

SCENE QUEENS: Izzy Hilton

10. října 2012 v 20:07 | Caroline K.
Přes J-rock a posedlost scene se dostanete k různým "zjevům". Jedním z nich je jednadvacetiletý Izzy Hilton. Přišla jsem na něj vlastně více či méně záhy, přes Jeffreeho Stara. Podobně jako Jeffree i Izzy je kluk, co vypadá jako holka - smutné je, že vypadá víc jako holka, než já, EHM. Má rád neobvyklé věci a odvádí skvělou práci v jakémkoliv prostředí.

Pochází z Los Angeles, je vyučený kadeřník (česal i Audrey K.) a fotí neskutečně zajímavé fotky, kde se stylizuje do různých módních stylů. Vypadá úžasně jak jako holka, tak jako kluk, fotil i pro bižuterii Hello Drama. Kadeřnický titul získal v prestižní akademii Tony&Guy v Kalifornii. Tvrdí o sobě, že rozhodně není dokonalý a má tendenci sám sebe ničit, říká ale, že pravděpodobně nikdy nepotkáte někoho, jako je on.

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/71086886/Izzy+Hilton.jpg

Scene queens: Audrey Kitching

3. září 2012 v 17:14 | fash!onistas / Caroline
...skoro jsem se bála, že to dneska ani nestihnu napsat, lítám od jednoho blogu k druhýmu, chystám se do školy, informuju novou spolužačku o tom, jak to tu chodí, cvičím, jezdím na rotopedu, ještě jsem byla na nákupu... to se mám přetrhnout? :D Nicméně jsem to nakonec stihla a článek tu je, tak si to hezky užijte :))

SCENE QUEENS: Audrey Kitching

Audrey je krásná (podle neověřeného zdroje) sedmadvacetiletá slečna, kterou si většina lidí pamatuje podle růžových vlasů, které jsou prostě jednou z věcí, které k ní neodmyslitelně patří (a proto, že růžová barva se na jejích vlasech objevuje vůbec nejčastěji). Narodila se Audrey Lynn Kitching 26. července ve Philadelphii. Je maličká, měří jen 163 centimetrů (tudíž proti mě je jako trpaslík) a jako modelka se poprvé objevila ve 14ti letech v reklamách v novinách. Je to modelka, designerka, stylistka a bloggerka. Má dvě oděvní značky: Tokyolux a Coco de Coeur.

Osobně když jsem tuto scene queen poprvé viděla, vůbec jsem si její vzhled nespojila se scene, jaksi jsem postrádala ty obří vlasy a tak, ale časem mi došlo, že k tomu, aby byla scene queen, obří vlasy nepotřebuje - ostatně Jeffree Star taky nemá "velkou hlavu", že? :-) Audreyin styl mě rozhodně dost inspiruje, hrozně se mi líbí její vlasy i to, jak kompletuje oblečení a můžu ji s klidem zařadit mezi své oblíbené scene queens. Co si o ní myslíte vy?

AUDREY: lookbook.nu × buzznet × twitter........................ zdroj některých informací: wikipedia

http://cdn4.lbstatic.nu/files/looks/medium/1247192_DSC_0310.jpg?1304598346
(více obrázků v celém článku)

Scene queens: Jeffree Star

20. srpna 2012 v 21:41 | fash!onistas / Caroline
STRUČNĚ O NĚM:
Rodné jméno: Jeffrey Lynn Steininger
Je to: model a módní návrhář, DJ, zpěvák, vizážista a skladatel
Narozen: 15.11.1986, Orange Country, Kalifornie
Známý z: MySpace
(zdroj informací: Jeffree Star wiki)

http://auxiliarymagazine.com/wp-content/uploads/2009/12/AuxJeffreeStar.jpg
obrázek: auxiliarymagazine.com

Jeffree Star mě tak nějak něčím... upoutal. To, že i já, "expert" přes všechny mužský, co vypadají jako ženský, přeci jen už nějaký ten pátek poslouchám J-rock a moc J-rockerů na svoje pohlaví nevypadá, že, jsem si Jeffreeho spletla s holkou (prosím nestřílejte po mně), už asi něco znamená. JENŽE. Já si ho s holkou spletla podle fotek. {konkrétně této}

Když jsem si pak pustila Prom Night, už mi bylo jasný, že tohle holka nebude, alespoň podle toho hlasu. Hudbu má dobrou, chytlavou (možná dokonce až moc :D) a co můžu soudit, ještě v žádný písničce jsem nezaznamenala tolikrát zopakovaný slovo "fuck" jako v jeho "BLOW ME". Další věc, která se mi na něm líbí, je jeho sebevědomí a originalita a Jeffree rozhodně patří k mým nejoblíbenějším scene queens jak pro jeho styl, originalitu, tak proto, že si absolutně nebere servítky a sebevědomí ani smysl pro humor mu nechybí.

 
 

Reklama