...

R E K O N S T R U K C E

7. října 2012 v 16:34 | Caroline K.
Zdravím,
vím, že tento blog je už nějakou dobu neaktivní a proto se to chystám změnit.

Poslední dobou nemám moc času na to, abych se tolik věnovala blogu, navíc mám ještě ten svůj, a proto bude činnost na tomto blogu značně omezená mou "pracovní vytížeností". Samozřejmě plánuju sehnat co nejvíc lidí, kteří by mi pomohli tento blog vést, ale otázka je, kolik se jich sem v průběhu školního roku pohrne, že.

Nicméně změní se struktura článků, design blogu, a já doufám, že to vše k lepšímu. Mělo by to tu být přehlednější, taky se změní rubriky - momentálně je jich tu až nelogicky moc a je to celkem zbytečné, protože je škoda, aby tu bylo tolik prázdných a nevyužitých rubrik. Taky jsem "povyhazovala" všechny současné členky týmu a zůstala jsem tu jen já. Znovu se zeptám Mickeý, jestli nechce alespoň občas přispívat, a uvidíme.

Rekonstrukce bude trvat nejpozději do zítřejšího večera. Potom se ozvu a dám vám vědět, co je nového atp.

Caroline
 


Komentáře

1 lucy0077 lucy0077 | Web | 7. října 2012 v 20:15 | Reagovat

musím uznat že se z toho vyklube skvělý fashion blog jen jestli bude aktualizovaný máte dobře nakopnuto já bych se velice ráda přihlásila ale mám hodně práci na svém blogu a jsem ted dočasně i bez internetu ale dávám si vás do oblíbených a budu vás mile ráda navštěvovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama