...

Bloggers: Honestly WTF

12. října 2012 v 23:26 | Caroline K. |  bloggers
Honestly... WTF není úplně typický fashion blog. Já na něj přišla poněkud netradičně přes katalog z H&M, kde byly (nevím, jestli tam pořád jsou) DIY tipy na oblečení. Autorka tohoto blogu zde přispěla svým návodem na výrobu kalhot z šátku a tak to začalo. Neznáš, poznáš, znáte to.

Po DIY galerii P.S. I made this snad jeden z mých nejoblíbenějších "DIY tutorialářů", když to takhle řeknu. Návody jsou hezky, propracovaně udělaný, pokud umíte angicky, dá se tomu rozumět naprosto úžasně. Pokud ne, je to trochu horší, ale pořád to jde. Jelikož každý popsaný krok je doplněný obrázkem, není problém, fakt. Navíc v tý galerii je snad VŠECHNO - od oblečení, přes doplňky, až po výzdobu do bytu (stínítka na lampy, bambulky...). BTW: dokud to nezkusíte, neuvěříte, že DIY je tak nechutně chytlavá věc.

http://cdn.honestlywtf.com/wp-content/uploads/2012/10/sequin111.jpg×http://cdn.honestlywtf.com/wp-content/uploads/2010/08/pompom.jpg


Další galerie, kterou mám moc ráda. Obsahuje spoustu hodně inspirativních fotek, ať už z módních přehlídek, nebo třeba "jen" street style. Bohužel některé z těchto fotek nejsou autorské, což je jediná "vada". Nicméně na kvalitě textu a celého toho webu to nijak neubírá, dokonce možná spíš naopak.

http://cdn.honestlywtf.com/wp-content/uploads/2012/09/toryburch5.jpg×http://cdn.honestlywtf.com/wp-content/uploads/2012/05/hairdiy4.jpg
 


Komentáře

1 my-vendy-blog my-vendy-blog | 14. října 2012 v 17:38 | Reagovat

úžas!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama