...

Září 2012

Scene queens: Audrey Kitching

3. září 2012 v 17:14 | fash!onistas / Caroline |  people
...skoro jsem se bála, že to dneska ani nestihnu napsat, lítám od jednoho blogu k druhýmu, chystám se do školy, informuju novou spolužačku o tom, jak to tu chodí, cvičím, jezdím na rotopedu, ještě jsem byla na nákupu... to se mám přetrhnout? :D Nicméně jsem to nakonec stihla a článek tu je, tak si to hezky užijte :))

SCENE QUEENS: Audrey Kitching

Audrey je krásná (podle neověřeného zdroje) sedmadvacetiletá slečna, kterou si většina lidí pamatuje podle růžových vlasů, které jsou prostě jednou z věcí, které k ní neodmyslitelně patří (a proto, že růžová barva se na jejích vlasech objevuje vůbec nejčastěji). Narodila se Audrey Lynn Kitching 26. července ve Philadelphii. Je maličká, měří jen 163 centimetrů (tudíž proti mě je jako trpaslík) a jako modelka se poprvé objevila ve 14ti letech v reklamách v novinách. Je to modelka, designerka, stylistka a bloggerka. Má dvě oděvní značky: Tokyolux a Coco de Coeur.

Osobně když jsem tuto scene queen poprvé viděla, vůbec jsem si její vzhled nespojila se scene, jaksi jsem postrádala ty obří vlasy a tak, ale časem mi došlo, že k tomu, aby byla scene queen, obří vlasy nepotřebuje - ostatně Jeffree Star taky nemá "velkou hlavu", že? :-) Audreyin styl mě rozhodně dost inspiruje, hrozně se mi líbí její vlasy i to, jak kompletuje oblečení a můžu ji s klidem zařadit mezi své oblíbené scene queens. Co si o ní myslíte vy?

AUDREY: lookbook.nu × buzznet × twitter........................ zdroj některých informací: wikipedia

http://cdn4.lbstatic.nu/files/looks/medium/1247192_DSC_0310.jpg?1304598346
(více obrázků v celém článku)